به املاک بزرگ پارلمان خوش آمدید

برج مرجان نگین درخشان شهرک چیتگر

خرید امتیااز برج مرجان : برج مرجان به صورت برج های دوقلوی متصل به هم طراحی شده است که بعد از هر ۴ طبقه که از هم فاصله دارند، ۳ طبقه متصل هستند و به همین صورت تا طبقات بالایی برج ادامه دارد که فضاهایی که دو برج به هم متصل می شوند جزو مشاعات بوده و فضای مناسبی ایجاد می کنند جهت استفاده های خدماتی و تفریحی ساکنان برج. در کل از نظر امکانات خدماتی و رفاهی نمره بسیار خوبی می گیرد. از شاخص ترین آنها می توان به نیروگاه تولید همزمان برق و حرارت اشاره کرد که در طبقات منفی قرار می گیرد و به صورت یک توربین گازی است که توسط گاز ، در ماه ۴ مگاوات تولید برق دارد که نیمی از آن در خود برج مصرف شده و مابقی به اداره برق منطقه فروخته شده و عوایدش صرف هزینه های نگهداری خود برج می شود. این امکان موجب می شود که اعضا از پرداخت هزینه شارژ ماهانه و پول برق و گاز معاف باشند. همینطور تمامی واحدها از واحدهای تجاری اداری سهیم هستند و از عواید آن استفاده خواهند کرد. البته از الان مشخص نیست که واحدهای تجاری اداری به چه مصرفی خواهند رسید. زمانی که ساکنین برج هیئت مدیره خود را انتخاب کردند، آنها با مشورت اعضا برای واحدهای تجاری اداری تصمیم گیری خواهند کرد.
متراژ فروش: 150 متر

برج ۴۲ طبقه لوکس و مدرن مرجان نگین درخشان مربوط به معاونت مهندسی و پدافندغیرعامل نیروی دریایی ارتش، واقع در پهنه C شهرک چیتگر یکی از خاص ترین و در نوع خود بی نظیرترین بلندمرتبه هایی است که در پایتخت در حال اجراست و کماکان با نزدیک شدن هرچه بیشتر به زمان تحویل، نام و آوازه اش نیز بر زبان ها جاری است و می رود که یکی از خاص ترین و مدرن ترین برج های پایتخت شود.

معرفی برج مرجان نیروی دریایی چیتگر در مردادماه سال ۱۳۹۳ کلید خورد و طبق برنامه زمانبندی تعریف شده می بایست ۶۰ ماهه تکمیل و تحویل شود. هم اکنون که اردیبهشت ۹۶ است، پروژه طبق برنامه زمانبندی پیش رفته و ۵ طبقه منفی و حدود ۱۰ طبقه مثبت اسکلت زده است و حتی چند ماهی نیز از برنامه جلو افتاده است که چنین اتفاقی در منطقه ۲۲ کمتر رخ داده است. متراژ واحدهای برج مرجان به این صورت است؛ ۸۰ ، ۱۰۵ ، ۱۲۰ ، ۱۳۰ و ۱۵۰ متری که در مجموع ۴۷۴ واحد مسکونی را در خود جای داده است. از ۴۲ طبقه، ۵ طبقه منفی جهت پارکینگ ها و انباری ها و محل قرارگیری نیروگاه است، ۱ طبقه تجاری و اداری، ۱ طبقه لابی و سالن اجتماعات و سالن ورزشی و سالن مراسم و جشن است و مابقی ۳۵ طبقه شامل واحدهای مسکونی است که در هر طبقه حدودا ۱۶ واحد جانمایی شده است. از مزایای پروژه طراحی آن و جانمایی واحدها می باشد بطوریکه از تمامی متراژها در تمام طبقات حداقل ۲ واحد شمالی و جنوبی حتما قرار دارد. از برخی از متراژها مثل ۱۲۰ و ۱۵۰ متری تعداد بیشتری در هر طبقه وجود دارد مثلا از ۱۲۰ متری در هر طبقه ۴ واحد وجود دارد که این امر انتخاب واحد در طبقات مختلف را برای اعضایی که واحد ۱۲۰ متری دارند بسیار راحت می کند. امکانات برج مرجان چیتگر

برج مرجان به صورت برج های دوقلوی متصل به هم طراحی شده است که بعد از هر ۴ طبقه که از هم فاصله دارند، ۳ طبقه متصل هستند و به همین صورت تا طبقات بالایی برج ادامه دارد که فضاهایی که دو برج به هم متصل می شوند جزو مشاعات بوده و فضای مناسبی ایجاد می کنند جهت استفاده های خدماتی و تفریحی ساکنان برج. در کل از نظر امکانات خدماتی و رفاهی نمره بسیار خوبی می گیرد. از شاخص ترین آنها می توان به نیروگاه تولید همزمان برق و حرارت اشاره کرد که در طبقات منفی قرار می گیرد و به صورت یک توربین گازی است که توسط گاز ، در ماه ۴ مگاوات تولید برق دارد که نیمی از آن در خود برج مصرف شده و مابقی به اداره برق منطقه فروخته شده و عوایدش صرف هزینه های نگهداری خود برج می شود. این امکان موجب می شود که اعضا از پرداخت هزینه شارژ ماهانه و پول برق و گاز معاف باشند. همینطور تمامی واحدها از واحدهای تجاری اداری سهیم هستند و از عواید آن استفاده خواهند کرد. البته از الان مشخص نیست که واحدهای تجاری اداری به چه مصرفی خواهند رسید. زمانی که ساکنین برج هیئت مدیره خود را انتخاب کردند، آنها با مشورت اعضا برای واحدهای تجاری اداری تصمیم گیری خواهند کرد.

همچنین هر واحد دارای یک مخزن ۱۵۰ لیتری ذخیره آب می باشد که اگر به هر دلیلی آب مجموعه قطع شود، تمامی واحدها تا ۲۴ ساعت ذخیره آب خواهند داشت. از دیگر موارد می توان به مدیریت هوشمند واحدها اشاره کرد که این تکنولوژی که تمامی امور واحد توسط اندروید و اپلیکیشنی که روی گوشی موبایل شما نصب می شود قابل کنترل است. و اینکه برج مرجان یک ساختمان سبز به حساب می آید- ساختمان هایی که کاملا سازگار با محیط زیست هستند را ساختمان سبز می نامند- و از دیگر امکانات مجموعه می توان به دو دستگاه آسانسور پانوراما اشاره کرد که علاوه بر آسانسورهای حمل نفر و حمل بار که در برج هستند، این دو دستگاه با سرعت بالا حرکت می کنند. اضافه کنید به تمامی امکانات فوق سالن ورزشی، سالن جشن و مراسم، سالن اجتماعات، انتظار مهمان و ساکنین، سیستم اعلام و اطفا حریق، مدیریت و کنترل مجموعه توسط دوربین مداربسته و… بسیاری امکانات و تکنولوژی های پیشرفته دیگر. مشخصات فنی برج مرجان چیتگر 

اگر بخواهیم برج مرجان را از نظر کیفیت مورد بررسی قرار دهیم به نتایج جالبی می رسیم. سازه برج به صورت اسکلت فلزی قابل نصب با پیچ و مهره است که هم اکنون یکی از بهترین سازه ها محسوب می شود. طراحی سازه فلزی برج مرجان را زبده ترین و حرفه ای ترین ها در کار خود انجام داده اند و در میان برج های شهرک چیتگر بیشترین مقاومت را در برابر زلزله دارند چرا که در طراحی سازه از یک سیستم جدید که هر نوع تکانه ای را پخش کرده و اثرش را کم می کند استفاده شده است. طراحی نقشه واحدها نیز به گواهی تمامی مشتریانی که تابحال از پروژه برج مرجان خرید کرده اند و تجربه و تحصیلاتشان مرتبط بوده است، یکی از بی نقص ترین پلان های موجود بوده است به صورتیکه تمام مسائل رفاهی مدرن و همینطور مطابق با سنتهای خانواده ایرانی را رعایت کرده است و کاملا یک نقشه خانواده ایرانی پسند ارائه شده است. همینطور طریقه چیدمان متراژهای مختلف در یک طبقه کاملا عادلانه و هماهنگ طراحی شده است به طوریکه شما هر متراژی از واحدهای برج مرجان را داشته باشید و در هر طبقه و جهتی که بخواهید انتخاب واحد کنید با دو طبقه بالاتر یا پایین تر می توانید به خواسته تان برسید. خرید امتیاز برج مرجان چیتگر 

و اما برج مرجان را اگر از دیدگاه سرمایه گذاری و سوددهی اگر بررسی کنیم باز هم نمره خوبی خواهد گرفت. قرارداد ساخت تعاونی با اعضا متری ۲.۸ میلیون تومان است که با خرید امتیاز و پرداخت تمامی اقساط قیمت تمام شده حدودا ۳ میلیون تومان برای هر متر مربع خواهد بود که اگر چه نسبت به بقیه برج های شهرک چیتگر کمی بالاتر به نظر میرسد اما باتوجه به تک بودن برج و ویژگی های شاخصی که دارد در آینده- وقتی تمام شهرک را تحویل دهند- برج مرجان به سرعت تبدیل به یک برند در شهرک چیتگر و  حتی در منطقه ۲۲ خواهد شد و به خاطر جاذبه های بسیاری که دارد خیلی ها حاضر خواهند شد بهایی بالاتر از قیمت میانگین منطقه را برای واحدی از برج مدرن مرجان بپردازند و درست در همین نقطه است که تعداد متقاضیان به تعداد فروشندگان می چربد و ارزش واحدهای برج مرجان نسبت به قیمت میانگین منطقه حداقل متری ۲ میلیون تومان بالاتر خواهد شد. این افزایش قیمت در آینده، بالاتر بودن قیمت ساخت در زمان حال را از نظر اقتصادی توجیه می کند. البته شرایط پرداخت برای واحدهای برج مرجان بسیار مناسب تر از برجهای مشابه می باشد. چرا که با مبلغی بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون می توان وارد پروژه شد و اقساط آن نیز جهت راحتی اعضا هر ۶ ماه یکبار دریافت می شود.

از نظر سندیت و امنیت معامله نیز که یکی از مهمترین آیتم های ارزیابی یک پروژه می باشد، برج مرجان سربلند بوده و تمامی مراحلی که قانون برای نقل و انتقال یک پروژه پیشفروش تعریف کرده است بطور کامل انجام می شود. به این معنی که در ابتدا یک مبایعه نامه در دفتر املاک منعقد می شود و پس از آن با حضور خریدار و فروشنده در دفتر تعاونی تمامی استعلامات و واریزی های فروشنده تا روز معامله از لحاظ دیرکرد و جریمه های احتمالی بررسی شده و پس از تایید تمامی واریزی ها و سلامت امتیاز توسط مسئول امور مالی تعاونی، یک وکالت نامه و اقرارنامه محضری در دفتر اسناد رسمی به نام خریدار تنظیم شده و دفترچه مالکیت واحد نیز در دفتر تعاونی به نام خریدار نقل و انتقال می شود. تمامی این مراحل باید برای تمام پروژه های سالم و اصالت دار انجام شود و کمبود و نبود هر کدام به عنوان نقص در معامله شناخته میشود.

برج مرجان هم اکنون به عنوان یکی از آینده دارترین و بهترین گزینه جهت سرمایه گذاری و یا سکونت در منطقه ۲۲ و غرب دریاچه چیتگر شناخته می شود.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
این ملک هنوز بازنگری نشده.
بالا