به املاک بزرگ پارلمان خوش آمدید

پیش فروش برج 29 طبقه H2 پدافند نیروی هوایی ارتش

از مزایای نقشه ها اینکه واحدهای ۷۵ متری در دو تیپ ۱ و ۲ خوابه طراحی شده و اعضا می توانند به صلاحدید هر تیپ را که خواستند انتخاب کنند. ۱۰۵ و ۱۱۰ متری ۲ خوابه و ۱۲۵ متری ۳ خواب می باشد. اکثر واحدهای ۲ خوابه جنوبی و رو به باغ گیاهشناسی و پارک چیتگر و ۱۲۵ متری ها نیز ۲ نبش هستند و از ۲ طرف نورگیری دارند. یعنی یکی جنوب غربی و یکی جنوب شرقی. از این آیتم نیز برج H2 نمره کامل را می گیرد. از نظر کیفیت ساخت و سرعت پیشروی در کار، تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی ارتش، کارنامه خوبی از خود در برج خلبانان بجا گذاشته است. چرا که برج خلبانان در پهنه A را خیلی زودتر شروع کرد و طبق برنامه زمانبندی پیش برده است و هم اکنون نزدیک به انتخاب واحد اعضا می باشد. برج H2 نیز هم اکنون که اردیبهشت ۹۶ است در مرحله ۲۴ طبقه اسکلت است و تنها یک پارت ۲۴ تا ۲۹ از اسکلت مانده تا تمام شود و همینطور تا طبقه حدود ۱۰ سقف ها نیز اجرا شده اند.
متراژ فروش: 120 متر
برج ۲۹ طبقه H2 واقع در پهنه C شهرک چیتگر مربوط به تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی ارتش است که این تعاونی در کل شهرک چیتگر۲ برج را در دست ساخت دارد که بجز برج H2، پروژه دیگری را در پهنه A در دست اجرا دارد که مختص خلبانان نیروی هوایی بوده و B6 نام دارد.
برج H2 در پهنه C شاید یکی از بهترین پروژه ها و از نظر پیشرفت فیزیکی از معدود برج هایی است که مرحله نصب و اجرای سازه فلزی را تقریبا به اتمام رسانده و طبق برنامه زمانبندی پیش می رود. ۳ طبقه از ۲۹ طبقه منفی بوده و به پارکینگ ها اختصاص دارد. یک طبقه لابی و مشاعات  ۲۵ طبقه دیگر به واحدهای مسکونی تعلق دارد که در ۴ متراژ ؛ ۷۵، ۱۰۵ ، ۱۱۰ و ۱۲۵ متری ساخته می شوند. تمامی متراژها در تمام طبقات موجود است و قیمت تمام شده براساس هر متر مربع ۲.۲ میلیون تومان می باشد که این قیمت براساس هر متر بنای مفید است. قرارداد ساخت تعاونی برای هر متر بنای غیرمفید متری ۱.۲ میلیون تومان می باشد. برج H2 نیروی هوایی از نظر قیمت تمام شده، مناسب بوده و نمره کامل این آیتم را می گیرد.
همینطور از نظر طراحی پلان نقشه های واحدها نیز تمامی واحدها بدون نقص و ایراد بوده و نمی توان ایرادی جدی به آنها گرفت. از مزایای نقشه ها اینکه واحدهای ۷۵ متری در دو تیپ ۱ و ۲ خوابه طراحی شده و اعضا می توانند به صلاحدید هر تیپ را که خواستند انتخاب کنند. ۱۰۵ و ۱۱۰ متری ۲ خوابه و ۱۲۵ متری ۳ خواب می باشد. اکثر واحدهای ۲ خوابه جنوبی و رو به باغ گیاهشناسی و پارک چیتگر و ۱۲۵ متری ها نیز ۲ نبش هستند و از ۲ طرف نورگیری دارند. یعنی یکی جنوب غربی و یکی جنوب شرقی. از این آیتم نیز برج H2 نمره کامل را می گیرد.
از نظر کیفیت ساخت و سرعت پیشروی در کار، تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی ارتش، کارنامه خوبی از خود در برج خلبانان بجا گذاشته است. چرا که برج خلبانان در پهنه A را خیلی زودتر شروع کرد و طبق برنامه زمانبندی پیش برده است و هم اکنون نزدیک به انتخاب واحد اعضا می باشد. برج H2 نیز هم اکنون که اردیبهشت ۹۶ است در مرحله ۲۴ طبقه اسکلت است و تنها یک پارت ۲۴ تا ۲۹ از اسکلت مانده تا تمام شود و همینطور تا طبقه حدود ۱۰ سقف ها نیز اجرا شده اند. این سرعت در پیشرفت کار البته باعث افت کیفیت نشده است- مثل برخی از پروژه ها- که بخواهد کیفیت پروژه را فدای سرعت پیشرفت آن کند. بنابراین اگر پیشرفت پروژه موردنظرتان مهم است اما در عین حال کیفیت پروژه را نیز میخواهید، برج H2 نیروی هوایی در پهنه C شهرک چیتگر گزینه مناسبی می تواند باشد.
شاید تعاونی مسکن مرکزی نهاجا در قسط گیری از اعضا و جدیت در تامین مالی پروژه، یکی از سخت گیرترین تعاونی ها بوده و قاطعانه ترین برخورد را با اعضا تعاونی دارد به این صورت که اگر عضوی در پرداخت آخرین قسط خود تاخیر داشته باشد پس از ۱۰ روز با یک اخطار از سوی تعاونی مواجه می شود، در صورت عدم پرداخت پس از ۲۰ روز با اخطار دوم و پس از ۳۰ روز و در صورت عدم پرداخت پس از اخطار سوم، تعاونی این اختیار را دارد که به صورت یکطرفه قرارداد بین خود و عضو مربوطه را فسخ کرده و به صورت یکطرفه نیمی از امتیاز را به دیگر اعضای نیروی هوایی که در صف متقاضیان قرار دارند واگذار کرده و نیمی از واریزی آن عضو را به او برگرداند. طبیعتا هیچ عضوی دوست ندارد چنین اتفاقی برایش بیفتد، بنابراین تمامی اعضا تا آنجایی که ممکن است اجازه نمی دهند که معوقه داشته باشند و امتیاز و اولویت خود را حفظ می کنند. از دیگر مزایایی که تعاونی مسکن مرکزی نهاجا برای اعضای پروژه شهرک چیتگر ایجاد کرده است در سایت تعاونی است که هر عضوی از اعضای پروژه یک پروفایل مختص به خود دارد که وضعیت واریزی های خود را و همچنین اولویت انتخاب طبقه اش را تابحال، می تواند در آن پروفایل مشاهده کند. به این معنی که شما با هر نوبت واریزی اقساط می توانید وضعیت اولویت بندی های خود را مشاهده کرد و هرگونه تغییرات مثبت یا منفی جایگاه خود را رصد کنید. این امکان بسیار خوبی است که دیگر پروژه ها از این امکان استفاده نکرده اند و این امر سبب شاخص شدن تعاونی مسکن مرکزی نهاجا و پروژه H2 شهرک چیتگر در این امر می باشد.
تاریخی که تعاونی جهت تحویل پروژه به اعضا اعلام کرده است، نیمه دوم ۹۷ است که با اطلاع از وضعیت پیشرفت پروژه در حال حاضر، می توان امیدوار بود که در موعد مقرر پروژه تحویل اعضا گردد. در انتها باید گفت پروژه H2 در پهنه C شهرک چیتگر نسبت به قیمت تمام شده و بهای مبلغ امتیاز واحدها و مقایسه آن با دیگر پروژه های مشابه، یکی از مناسب ترین و به صرفه ترین پروژه های موجود در منطقه است و نظر به داشتن دفترچه مالکیت برای هر واحد و قابل استعلام و نقل و انتقال بودن آنها در دفتر تعاونی، از نظر امنیت و سالم بودن نقل و انتقال نیز یکی از شسته رفته ترین پروژه های موجود بوده و هم از نظر سرمایه گذاری و هم از نظر سکونت می تواند یکی از گزینه های مناسب شما باشد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
این ملک هنوز بازنگری نشده.
بالا