به املاک بزرگ پارلمان خوش آمدید

پیش فروش واحدهای مسکونی پروژه مروارید شهر

یکی دیگر از پروژه های ساختمانی منطقه ۲۲ مرواریدشهر پروژه برج نگین یا سیمان تهران است که تا آخر سال ۹۷ تحویل می شود و از متری ۲.۵ تا ۳ میلیون قیمت تمام شده واحدها با متراژهای ۱۰۵ ، ۱۱۰، ۱۲۵ و ۱۴۰متری می باشد که بسته به طبقه و ضریب مرغوبیت آنها، قیمت ساختشان متفاوت خواهد بود. با سونا و جکوزی و نصب کابینت در تمام واحدها. اگر به دنبال یک سرمایه گذاری میان مدت و مطمئن هستید پروژه سیمان تهران می تواند گزینه مناسبی باشد که با کمترین میزان آورده اولیه به پروژه ورود کرده و مابقی ارزش واحد را به صورت اقساط در پروژه واریز نمایید.
متراژ فروش: 124 متر
معرفی پروزه شهرک مروارید شهر  انتهای بزرگراه خرازی به سمت غرب، اتفاقات زیادی در حال وقوع است. بعد از برج های دور دریاچه که ساخته شدند و تحویل شدند تقریبا بخش های دور دریاچه به حداکثر رشد قیمتی خود رسید و منطقه ۲۲ از ناحیه غرب شروع به توسعه نمود. دقیقا بعد از پارکینگ غربی دریاچه و بلوار طبیعت، پروژه عظیم و نامی ایران مال (بازار بزرگ ایران) خودنمایی میکند که به حق یکی از بزرگ ترین پروژه های تجاری در سطح خاورمیانه است و به مال های بزرگ دنیا پهلو می زند. نبش غربی ایران مال شهرک مسکونی چیتگر با سه پهنه و در هر پهنه از ۸ تا ۱۶ برج ۳۰ و ۴۰ طبقه در حال ساخت هستند تا بلوار پژوهش. در پهنه A که در ۴ برج آن ساکن شده اند و به صورت متری در املاک منطقه ۲۲ تهران خرید و فروش می شود و مابقی برج های آن نیز تا شهریور ۹۷ تحویل می شوند. پهنه B به صورت سهام های ۶۳ و ۳۳ متری بین اعضا توزیع شده اند و به صورت قدرالسهمی خرید و فروش می شوند با سه اولویت زمانی که اولین اولویت آن هم اکنون در حال انتخاب واحد هستند. پهنه C نیز از ۸ برج دوقلو تشکیل شده است که ۴ تعاونی ارتش آنها را می سازند و به صورت متراژ مشخص و به صورت امتیازی خرید و فروش می شوند و تمامی آنها نیز در دفتر تعاونی به صورت قطعی نقل و انتقال می شوند. بعد از بلوار پژوهش و شهید اردستانی، پروژه شهید خرازی با ۴۴ برج ۳۲ طبقه و واحدهای ۱۰۰ الی ۱۲۰ متری در حال ساخت است که ۸ هزار واحد را در خود جای داده است. این واحدها را ۸ تعاونی به صورت همزمان می سازند که در مرحله نازک کاری و نما می باشد و به صورت امتیازی خرید و فروش می شوند. برخی از تعاونی ها نقل و انتقال را در دفتر تعاونی انجام می دهند و برخی نیز انجام نمی دهند که به توصیه اشتباه برخی از همکاران به صورت وکالتی خرید و فروش می شوند.
مروارید شهر یکی از بهترین پروژه های ساختمانی منطقه ۲۲
بعد از شهرک شهید خرازی ، مرواریدشهر را روی نقشه می بینیم که چندین برج به صورت یک مستطیل با اضلاع بهم ریخته دور هم در حال ساخته شدن هستند که برای تعاونی های مختلف بوده اکثرا در مرحله اسکلت می باشند مثل پروژه خانه سینما. به جز سه برج مروارید (ایران سازه) ، مروارید دانشگاه تهران و برج شرکت ASP که تکمیل و تحویل شده اند، در میان برج هایی که در مرحله ساخت و ساز هستند تنها دو برج از بقیه جلوتر هستند و در مرحله نازک کاری و نما. یکی برج مروارید بقیه ا… که مربوط به پزشکان بیمارستان بقیه ا… بوده و تا آخر امسال تحویل می شوند. همینطور پروژه مروارید بهارستان که مربوط به کارکنان مجلس می باشد و تا آخر سال ۹۶ تحویل می شود. تمامی واحدها انتخاب طبقه شده اند و یکی از بهترین برج های مرواریدشهر را می توان همین برج مروارید بهارستان دانست که متراژ واحدها از ۱۰۰ تا ۱۶۰ متری می باشد و هم اکنون می توان با بهترین و منطقی ترین قیمت از این پروژه واحد خریداری نمود. قیمت آپارتمان های مرواریدشهر پروژه برج نگین یا سیمان تهران یکی دیگر از پروژه های شاخص مرواریدشهر پروژه برج نگین یا سیمان تهران است که تا آخر سال ۹۷ تحویل می شود و از متری ۲.۵ تا ۳ میلیون قیمت تمام شده واحدها با متراژهای ۱۰۵ ، ۱۱۰، ۱۲۵ و ۱۴۰متری می باشد که بسته به طبقه و ضریب مرغوبیت آنها، قیمت ساختشان متفاوت خواهد بود. با سونا و جکوزی و نصب کابینت در تمام واحدها. اگر به دنبال یک سرمایه گذاری میان مدت و مطمئن هستید پروژه سیمان تهران می تواند گزینه مناسبی باشد که با کمترین میزان آورده اولیه به پروژه ورود کرده و مابقی ارزش واحد را به صورت اقساط در پروژه واریز نمایید. در کل شهرک مرواریدشهر هم اکنون بهترین بستر جهت سرمایه گذاری میان مدت و بلندمدت محسوب می شود. بستری که شاید از دید همگان پنهان مانده است اما اگر جزو آندسته از سرمایه گذارانی هستید که شاخک هایتان برای فرصت های طلایی همیشه تکان می خورد، حتما سری به مرواریدشهر بزنید.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
این ملک هنوز بازنگری نشده.
بالا