به املاک بزرگ پارلمان خوش آمدید

خرید آپارتمان در برج مسکونی نرگس منطقه 22

متراژ واحدها ۱۶۳ تا ۱۸۵ متر و تمامی واحدها ۳ خوابه می باشند. تحویل پروژه شهریور ۹۸ بوده و قیمت تمام شده برای هر متر مربع بین ۳ تا ۳.۲ میلیون تومان می باشد. جهت خرید یک واحد از برج نرگس ۲۳۰ میلیون تومان نقد و ماهی ۱۰ میلیون تومان اقساط نیاز دارد.
متراژ فروش: 120 متر
برج مسکونی نرگس اطراف دریاچه چیتگر  شاید کمی تنگ نظرانه باشد اگر پروژه های منطقه ۲۲ را محدود به برج های اطراف دریاچه بدانیم. زندگی در برج های اطراف دریاچه طی همین سه چهار سال گذشته شاید، از مزایا و امتیازات یک خانواده و خریدارانی که به منطقه پا می گذاشتند، به شمار می رفت. از طرفی گزینه های چندانی هم برای خریداران وجود نداشت جز همان چند برج اطراف دریاچه. الان اما اوضاع فرق کرده است. اطراف دریاچه ساخته شده و شکل گرفته است. برج های اطراف دریاچه قیمت پیدا کرده اند و مشتری های خود را دارد. اما مسئله ای که مهم است تمامی مشتریانی که پا به منطقه ۲۲ می گذارند برج های اطراف دریاچه را نمی پسندند. اطراف دریاچه شلوغ شده است و ترافیک خیلی زیادی را-مخصوصا در روزهای تعطیل- شاهد هستیم و برای مشتریانی که در منطقه ۲۲ به دنبال آرامش و آب و هوای خوب هستند، گزینه مناسبی محسوب نمی شود. بنابراین باید به دنبال گزینه هایی باشیم که در دیگر نواحی منطقه ۲۲ در حال ساخت هستند و اتفاقا گزینه های خوب و مناسبی نیز در میان آنها یافت می شود. حالا دیگر به جز برج های اطراف دریاچه که اتفاقا بیشترشان از مرحله پیشفروش خارج شده و به برج های تحویل شده تبدیل شده اند، برج های بسیار دیگری در نواحی دیگر منطقه مثل غرب دریاچه با دو شهرک مدرن و بزرگ چیتگر و شهید خرازی و البته کمی بیشتر که به سمت غرب برویم برج های آتی شهر و مرواریدشهر، شمال خرازی برج های شهرک آبشار ، شرق دریاچه و بلوار کوهک با برج های واقع در بلوار علوم فنون و اطراف آن و چند برج مجزا در قسمت شرق بزرگراه آزادگان و… بسیاری از پروژه های دیگر در نقاط مختلف منطقه ۲۲ وجود دارند که مشتری ها و خریداران جدی منطقه به آنها به عنوان گزینه هایی بسیاری جدی فکر می کنند و مورد بررسی قرار می دهند.
 در این مطلب قصد دارم یکی از پروژه های موجود در شرق بزرگراه آزادگان را معرفی کنم.  معرفی برج نرگس منطقه 22 برج ۲۰ طبقه به نام برج نرگس یا همان پروژه عقاب۲ که جنب برج عقاب و جنوب برج های آفتاب مربوط به کارکنان مجلس شورای اسلامی در شرق بزرگراه آزادگان قرار گرفته و توسط تعاونی یادگاران حماسه که یک تعاونی مربوط به بازنشستگان سپاه می باشد و تا مرحله ۸ طبقه اسکلت پیش رفته است. البته به همراه اسکلت سقف ها و تیغه چینی را نیز انجام داده است. متراژ واحدها ۱۶۳ تا ۱۸۵ متر و تمامی واحدها ۳ خوابه می باشند. خرید آپارتمان در برج نرگس منطقه 22 تهران  قیمت تمام شده برای هر متر مربع با توجه به متراز و موقعیت واحد مسکونی متفاوت می باشد . جهت خرید یک واحد از برج نرگس ۲۳۰ میلیون تومان نقد و ماهی ۱۰ میلیون تومان اقساط نیاز دارد. امتیاز و پیش فروش آپارتمان های برج مسکونی نرگس خرید از برج نرگس برای کسانی که قصد سرمایه گذاری یا سکونت دارند یکی از بهترین گزینه ها می باشد. از طرفی تعاونی سازنده نیز یکی از بهترین سازندگان منطقه ۲۲ بوده و از نظر کیفیت می توان این برج را در رده های بالای کیفیت قرار داد. از نظر نقل و انتقال و امنیت معامله نیز از آنجایی که مانند تمامی تعاونی های معتبر نقل و انتقال در دفتر تعاونی انجام می شود، جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد. در کل تعاونی هایی که نقل و انتقال در دفتر تعاونی انجام می دهند جای هرگونه تقلب و امکان اینکه یک امتیاز به چند نفر فروخته شود، کامل از بین می رود. بنابراین درباره این پروژه و برج نرگس نیز از آنجایی که نقل و انتقال براساس استعلام تعاونی و در دفتر تعاونی انجام می شود، امکان تقلب از بین می رود. بنابراین از این آیتم امتیاز کامل را می گیرد. از نظر کیفیت ساخت نیز این برج حرف های زیادی برای گفتن دارد. طبق بازدیدی که نگارنده اخیرا از پروژه داشت و تمامی واحدها با پلان و نقشه اصلاح شده و جدید، می توانند یکی از برترین کیفیت ها و بهترین و خوش نقشه ترین واحدهای یک برج در منطقه ۲۲ باشد. برج نرگس از نظر کیفیت ساخت واقعا امتیاز کامل را می گیرد. خرید واحد در برج نرگس به صورت اقساط در مجموع برج نرگس می تواند بهترین انتخاب باشد برای آندسته از خریدارانی که تا ۲۵۰ میلیون می توانند پرداختی اولیه داشته باشند و تا ۱۰ میلیون اقساط ماهیانه توان پرداخت داشته باشند. از نظر سرمایه گذاری نیز قیمت تمام شده با احتساب قیمت پارکینگ و انباری نهایتا متری ۳.۲ میلیون تومان می باشد که پیش بینی می شود در زمان تحویل تازه با احتساب قیمت امروز بازار- که کف قیمت است- ارزش چنین واحدی در برج نرگس متری ۵ میلیون تومان برآورد می شود. بنابراین از نظر توجیه اقتصادی جهت سرمایه گذاری یکی از توصیه شده ترین برج های منطقه، برج نرگس است.

نظرات (1)

  1. علی

با سلام وخسته نباشید ، قیمت امروزه واحدهای این پروژه چقدره؟با تشکر

  پیوست
 
هنوز نظری ارسال نشده است

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
این ملک هنوز بازنگری نشده.
بالا