به املاک بزرگ پارلمان خوش آمدید

تعاونی مسکن اداره مهندسی نیرو و زمینی ارتش

پروژه نیرو زمینی ارتش در اسفند ماه سال ۹۰ براساس اوامر سلسله مراتب فرماندهی محترم آجا پروژه چیتگر به این تعاونی ابلاغ و از اردیبهشت ماه سال ۹۱ اجرای تجهیز کارگاه شروع گردید.
۱- در اسفند ماه سال ۹۰ براساس اوامر سلسله مراتب فرماندهی محترم آجا پروژه چیتگر به این تعاونی ابلاغ و از اردیبهشت ماه سال ۹۱ اجرای تجهیز کارگاه شروع گردید.
۲- براساس تراکم ابلاغی از طرف مشاور مادر ، شهرک امام رضا (ع) مطالعات اولیه شروع و براساس طرح بدست آمده پس از انجام مناقصه و شناسائی مشاورین ذیصلاح قرارداد مطالعات فاز یک و دو به مشاور منتخب در بهمن ماه ۹۱ ابلاغ گردید.
۳- عضوگیری پروژه پس از ابلاغ از طرف مدیریت مسکن در ۲۰ فروردین ماه شروع و اولین عضوها در اردیبهشت ماه و خرداد ۹۱ به عضویت این پروژه در آمدند و مقارن با تصویب طرح اولیه و مشخص شده تعداد واحدها از طرف شرکت عمران هادی عضوگیری در پایان بهمن ماه ۹۱ به پایان رسید و عملاً تعاونی قادر به عقد قرارداد با مشاور طرح گردید.
۴- براساس دستور العمل صادره از مدیریت مسکن معاونت مهندسی حق عضویت در پروژه با دریافت مبلغ ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال شروع و پس از مشخص شدن برآورد اولیه در بهمن ماه ۹۱ از قرار هر مترمربع ۱۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال ۲۰ درصد قرارداد از اعضاء جمع آوری گردید.
۵- براساس برنامه زمانبندی تهیه شده از طرف مشاور زمان شروع پروژه اردیبهشت ماه ۹۲ تعیین و از ۱۵ تیر ماه عملیات اجرای بتن مگر برج اول شروع گردید.
۶- با عنایت به مساعدت های سلسله مراتب محترم آجا و نزاجا این تعاونی جهت پیشبرد اهداف پروژه همزمان با انجام مطالعات ، عملیات گودبرداری دو برج از چهار برج با بهره گیری از ماشین آلات مهندسی فرماندهی مهندسی س و ت نزاجا از خرداد ماه ۹۱ شروع و تا این تاریخ دو گود از چهار گود با حجم عملیات خاکی ۳۵۰،۰۰۰ متر مکعب به انجام رسانده و از آن محل حدود ۶۰۰ میلیون تومان صرفه جوئی هزینه را داشته است.
۷- پس از پایان بتن مگر گود اول انتحاب پیمانکار واجد شرایط جهت اجرای فونداسیون انجام و عملیات آرماتور بندی فونداسیون و دیوارهای حائل از ۵ شهریور ماه آغاز گردید
۸ – پس از اجرای فونداسیون برج اول که در پیشرفت پروژه ، تصاویر آن آمده است ، پیمانکار اجرای ۴ طبقه منفی این برج انتخاب و شروع به فعالیت نموده که طبق قرارداد در مدت یکسال شمسی می بایست این ۴ طبقه را به همراه دیوارهای حائل آن ، اجرا نماید.
۹ – در خرداد ماه ۹۳ خاکبرداری گود دوم به پایان رسیده و پیمانکار اجرای فونداسیون برجدوم نیز انتخاب و شروع بکار نموده که در مدت ۵ ماه می بایست کار این قسمت از برج به اتمام برسد.
۱۰ – در خرداد ماه ۹۳ طراحی کامل برج سوم انجام و نقشه های عملیات گود برداری واصل گردید که با انتخاب پیمانکار مربوط به این بخش ، عملیات خاکبرداری فونداسیون برج C نیز آغاز و در مدت ۳ ماه به اتمام خواهد رسید.
۱۱ – در برج اول،پیمانکار اسکلت فلزی در حال نصب ستونهای طبقات ۲۸الی ۳۲ میباشد و همزمان اجرای سقف ۸طبقه مثبت آن نیز در حال انجام است.
۱۲ – در برج دوم، پیمانکار اسکلت فلزی پس از پایان ساخت، نصب طبقات ۲۰الی ۲۴ را آغاز نموده است .که در این مرحله در اینده نزدیک عملیات اجرای سقف نیز اغاز خواهد شد.
۱۳ – در برج سوم ، پیمانکار؛ بتن مگر و آرماتور بندی فونداسیون سازه اصلی و بتن ریزی را بطور کامل اجرا و اماده اجرای اسکلت فلزی میباشد.
۱۴-اجرای سقف طبقات ۴ الی ۱۲ در برج اول و طبقات ۱ الی ۸ سازه ای برج دوم در حال اجرا میباشد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
این ملک هنوز بازنگری نشده.
بالا