به املاک بزرگ پارلمان خوش آمدید

تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش

پیش فروش امتیاز پروژه نیروی هوایی و خلبانان پهنه c شهرک امام رضا در منطقه 22 تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی ارتش (نهاجا) در شهرک چیتگر دو بلوک به نام های B6(خلبانان) در پهنه A و بلوک H2 در پهنه C را در دست ساخت دارد.
تعاونی مسکن نیروی هوایی در پهنه C شهرک چیتگر از خوشنام ترین و منظم ترین هاست و برج H2 نیز از پروژه هاییست که می توان با خیال راحت در آن سرمایه گذاری نمود. املاک بزرگ پارلمان مجری فروش این پروژه ها می باشد. تحویل برج H2 نیمه اول سال ۹۹ است و هم اکنون مرحله نصب اسکلت به پایان رسیده است و سقف طبقات در حال اجرا می باشد که تا نصف طبقات سقف اجرا شده است.
 
بلوک H2 دارای متراژ های ۷۵ و ۱۰۵ و ۱۱۰ و ۱۲۵ میباشد که مجموع واریزی و همچنین اقساط آنها تا ۰۱ شهریور ۹۷ به شرح جدول زیر است ؛
واحد ۷۵ متری با اقساط هر ۳ ماه ۶ میلیون تومان ؛ ۱۴۳.۵ میلیون تومان
واحد ۱۰۵ متری با اقساط هر ۳ ماه ۷.۵ میلیون تومان ؛ ۱۸۳.۵ میلیون تومان
واحد ۱۱۰ متری با اقساط هر ۳ ماه ۸.۵ میلیون تومان ؛ ۲۰۶ میلیون تومان
واحد ۱۲۵ متری با اقساط هر ۳ ماه ۹.۵ میلیون تومان ؛ ۲۳۰ میلیون تومان
لازم به ذکر است تعداد اقساط باقیمانده برای تمامی متراژها ، ۶ قسط می باشد که قسط اول در تاریخ اول آذر ۹۷ یعنی تعداد ۲ قسط در سال ۹۷ و ۴ قسط نیز در سال ۹۸ خواهد بود.
قرارداد ساخت واحدها بر اساس بنای غیرمفید ، متری ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.(یعنی متراژ بنای مفید به اضافه پارکینگ و انباری و مشاعات) که البته در آن هزینه پارکینگ و انباری و مشاعات نیز محاسبه گردیده است.
انتخاب طبقه در برج H2 براساس خوش حسابی و اولویت بندی در آخر پروژه انجام می شود و اعضا در انتهای کار می توانند براساس اولویتی که از تعاونی دریافت می کنند (اولویت ها پس از هر نوبت واریزی تغییر می کنند و در سایت تعاونی برای خود اعضا قابل مشاهده می باشند) نسبت به انتخاب طبقه و سمت واحد خود اقدام نمایند.
به احتمال زیاد انتخاب واحد بلوک H2 طی ماه های انتهایی سال ۹۷ براساس اولویت بندی ای که روی واریزی ها صورت می گیرد، انجام خواهد شد.
تمامی واحدهای برج H2 دارای دفترچه مالکیت می باشند و نقل و انتقال در دفتر تعاونی آزاد است که این موضوع از مزایای بلوک H2 به شمار می رود.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
این ملک هنوز بازنگری نشده.
بالا